Wichrowe Wzgórza – Nowe zestawy taktycznych map Wchodzę tam!

Polskie taktyczne mapy do gier fabularnych wzbogaciły się o nowe zestawy imitujące porośnięte trawami wzgórza. Bo tylko umarli wiedzą, o czym myślą trawy…

Świetne suplementy do RPG-ów, jakimi zdecydowanie są rodzime zestawy map Wchodzę tam!, potrafią wynieść sesje na zupełnie nowy poziom. Koniec ze żmudnym planowaniem, szkicowaniem i walającymi się wszędzie stertami zabazgranych kartek papieru. Wystarczy zgrabne pudełeczko, a w nim kilkadziesiąt kartoników, z których możemy zbudować dowolną lokację.

Wichrowe Wzgórza zawierają odpowiedzi na informacje zwrotne od samych graczy i recenzentów. Poprawiono między innymi jakość i technologię druku map, a także zmieniono system budowy korytarzy, dzięki czemu możemy tworzyć bardziej otwarte lokacje. Epicki pojedynek na ponurej łące? O tak!

Informacja prasowa:

Idąc za głosem graczy i recenzentów wprowadziliśmy kilka zmian w nowym zestawie:
Wichrowe Wzgórza przygotowane zostały w nieco innej technologii druku i posiadają teraz z góry specjalną lakierowaną powłokę. Lakierowana warstwa pozwala na bezproblemowe pisanie po kartach markerami suchościeralnymi, zabezpiecza też karty przed wilgocią i przypadkowym pochlapaniem podczas sesji. Wichrowe Wzgórza mają też nieco poprawione pudełko, aby wygodniej wyjmowało się karty ze środka. Wewnątrz zestawów znajduje się też nowa instrukcja, która zawiera między innymi logotypy naszych partnerów. Zmieniliśmy też nieco stylistykę grafik samych kart i odeszliśmy od systemu korytarzy LUXIT, aby stworzyć zestaw do prowadzenia starć na bardziej otwartym terenie, z mniejszą ilością przeszkód.

Wysyłka kompletów zakupionych w przedsprzedaży rozpocznie się już 23 września. Niedawno pojawiła się też informacja, że projektem zainteresował się Rebel, co zaowocowało pojawieniem się tych zestawów w ofercie największego sklepu z grami planszowymi w Polsce.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak zestawy Wchodzę tam! sprawują się w praktyce, sprawdź naszą recenzję.

Źródło