RPG Wiedźmin i Cyberpunk otrzymają własne miniaturki

Gry fabularne Wiedźmin oraz Cyberpunk w nowej edycji otrzymają własne licencjonowane figurki dzięki współpracy R. Talsorian Games oraz drużyny z Monsters Fight Club.

Nie będziemy wam cytować tego, jak bardzo podekscytowani są artyści na myśl o pracy przy takich markach jak nasz rodzimy Wiedźmin. Napiszemy jedynie, że to zaszczytne zadanie przypadło w udziale drużynie prawdziwych weteranów w branży, więc możemy się spodziewać zachwycających efektów. A na te poczekamy co najmniej do sierpnia, kiedy to podczas festiwalu Gen Con 2019 po raz pierwszy zostaną zaprezentowane pierwsze prototypy.

Projekty Monsters Fight Club często pojawiają się na Kickstarterze, a ich zbiórki zazwyczaj cieszą się wielkim zainteresowaniem. To branżowe dinozaury z ponad dwudziestoletnim stażem, które brały udział w tworzeniu takich perełek, jak Spartacus: A Game of Blood & Treachery, Firefly: The Game, Sons of Anarchy: Men of Mayhem, Star Trek: Ascendancy czy Vault of Dragons – a Dungeons & Dragons™ Boardgame.

Nie zdradzono jeszcze żadnych szczegółów, nie podano też choćby przybliżonej daty premiery, więc nie pozostaje nic innego, jak czekać do sierpnia na wspomniany wcześniej Gen Con 2019.

Źródło

Czytaj także
Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 – pierwsze spojrzenie na Klan Królów