Polski Wiedźmin RPG już jest w zasięgu graczy

Polskie wydawnictwo zajmujące się tłumaczeniem wiedźmińskiego RPG otworzyło się właśnie na zamówienia przedpremierowe fanów. Przedsprzedaż zakończy się 30 czerwca.

Release Date
17 Maj 2019
Wiedźmin RPG - początek przedsprzedaży

Polska edycja sytemu fabularnego The Witcher RPG jest już w zasięgu ręki. Właśnie wystartowała przedsprzedaż. Ci, którzy zdecydują się na zamówienie przedpremierowe otrzymają swoje egzemplarze podręczników, o ile wszystko pójdzie zgodnie z zapowiedziami, w sierpniu tego roku. Polski Wiedźmin RPG nigdy nie był tak blisko!

Wiedźmińskiego uniwersum nie trzeba nikomu przedstawiać. Minął czas, gdy znali go nieliczni, wybrańcy, których los skierował w lokalnych bibliotekach ku tajemniczym powieściom. Możliwości wcielenia się w skórę wiedźmina czy czarodzieja żyjącego w krainach, w których słowiańska mitologia miesza się z mroczną fantasyką, jest spełnieniem marzeń wielu, zwłaszcza tych, którym ciągle mało po książkach, komiksach i grach komputerowych. Do tego dochodzi stworzenie całkiem unikalnej, własnej postaci oraz całe spektrum możliwości. Czego chcieć więcej?

Jakiś czas temu wydawnictwo Copernicus Corporation udostępniło starter do Wiedźmina RPG w cyfrowym formacie całkiem za darmo. Dzięki temu można sprawdzić i przetestować grę przed jej zakupem. Obecnie strona wydawnictwa boryka się z problemami technicznymi, ale pod tym linkiem można znaleźć wspomniany plik.

Źródło