Pięć różnych edycji Alien RPG – ruszyła przedsprzedaż

Zapowiadana wcześniej w tym roku gra fabularna powstająca z okazji czterdziestej rocznicy kultowej marki prawdopodobnie wyjdzie jeszcze w tym roku. Ruszyła przedsprzedaż, która będzie trwać do sierpnia.

Alien: The Roleplaying Game ma zostać wydana przez Free League Publishing. Ma to być naprawdę solidna robota będąca gratką dla fanów Obcego, nie tylko graczy. Podręcznik będzie bogato ilustrowany, o czym pisaliśmy w połowie maja, jednak teraz, gdy uruchomiono przedsprzedaż, wiadomo już dokładnie jakie edycje specjalne i dodatki przygotowali autorzy.

Do wyboru mamy aż pięć różnych edycji:

  • Standard Edition – zawiera podstawowy podręcznik w twardej oprawie. 300 stron zasad i pięknych ilustracji
  • Standard Edition Bundle – pakiet z podstawowym podręcznikiem, ekranem Mistrza Gry, dwoma zestawami kości, 50 kart, mapy i znaczniki
  • 40th Anniversary Limited-Edition – podręcznik podstawowy w unikalnej oprawie, który nigdy już nie będzie dodrukowywany w tym wydaniu. Unikalny unikat!
  • 40th Anniversary Bundle – zawiera podręcznik w unikalnej oprawie oraz wszystkie dodatkowe komponenty (kości, karty, mapy, znaczniki itp.)
  • The Company Special Edition – zawiera wszystko to, co można znaleźć w 40th Anniversary Bundle oraz unikalny plakat. Autorzy złożą swoje autografy zarówno na podręczniku, jak i na plakacie.

Do wszystkich wersji dołączone są PDF-y z elektroniczną wersją podręcznika.

Przedsprzedaż ruszyła już 25 maja i będzie trwała aż do 4 sierpnia. Grę można w tej chwili zamówić wyłącznie u wydawcy. Dystrybutorzy będą mogli wystartować dopiero w lipcu.

Źródło