Czwarty album Dethlehem wyjdzie w kwietniu

Kampania D&D w formie metalowego albumu? Czemu nie?

Ambitny projekt, nad którym pracowano przeszło cztery lata, nosi mistyczną nazwę „Maelstrom of the Emerald Dragon”. To już czwarty album zespołu Dethlehem tworzącego muzyczne wersje przygód w systemie Dungeons & Dragons, a także metalowe piosenki inspirowane światem fantasy.

Zapadła decyzja o tym, by wypłynąć na szerokie wody Kickstartera, co okazało się słusznym krokiem. Akcja szybko zyskała odpowiednie wsparcie fanów, dzięki czemu płyta zostanie wydana. Mało tego, odblokowano praktycznie wszystkie przewidywane kamienie milowe. W zależności do wybranego pakietu, wspierający mogą zdobyć unikatowe fanty, które nie będą wydane nigdzie poza platformą. Chodzi o klasyczne, winylowe wydanie albumu. Takie słodkości trafią do tych, którzy wpłacą co najmniej 100 dolarów.

Poza tym w przygotowaniu są fizyczne kopie oryginalnych płyt CD zawierających zarówno samą muzykę, jak i liryczne przygody przygotowane przez zespół Dethlehem. Do tego dochodzą koszulki, naklejki, naszywki, przypinki, a nawet bestiariusz w książkowej formie.

Do końca kampanii na Kickstarterze pozostały jeszcze ponad dwa tygodnie. Kolejnym kamieniem do odblokowania przez społeczność podczas zbiórki, jest pełnometrażowy film o tym wyjątkowym zespole. Więcej informacji na Kickstarterze.

https://www.kickstarter.com/projects/dethlehem/dethlehems-4th-album-maelstrom-of-the-emerald-drag

Hengal - Polskie wydawnictwo gier fabularnych

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj także
Gra planszowa Czas Apokalipsy startuje ze zbiórką w Dniu Dziecka