Zawrotne tempo zbiórki Devil May Cry™: The Bloody Palace

Gra planszowa bazująca na grze wideo Devil May Cry™ 5 jest rozchwytywana na Kickstarterze. Główny cel, pomimo tego, że został ustawiony bardzo wysoko, został osiągnięty błyskawicznie.

Devil May Cry™: The Bloody Palace rozbił bank na Kickstarterze. Za główny cel zbiórki przyjęto niebagatelną kwotę bliską 191 tysięcy dolarów. Udało się go osiągnąć bardzo szybko, a licznik wciąż się nie zatrzymuje. Obecna kampania jest zbiórką błyskawiczną, która w sumie ma trwać tydzień. Do jej końca pozostało jeszcze pięć dni.

Release Date
22 Maj 2019
Devil May Cry™: The Bloody Palace - finał zbiórki

Gra oferuje dynamiczną, intensywną rozgrywkę dla 2-4 graczy. W skrócie użytkownicy zabawy kierując poczynaniami znanych dla serii bohaterów, będą pokonywać rosnące w siłę fale wrogów. Pokonywanie przeciwników umożliwi podnoszenie poziomów postaci i odblokowywanie nowych ataków i umiejętności. Samo pokonywanie demonów jednak nie wystarczy. Liczą się Punkty Stylu otrzymywane za budowanie najbardziej imponujących kombinacji.

Twórcy gry postanowili nie bawić się w szczegóły i udostępnić wyłącznie jedną opcję wsparcia zawierającą pełną wersję gry wraz z wszystkimi dodatkami i odblokowanymi celami kampanii. Wśród nich znalazł się między innymi ekskluzywny dla Kickstartera dodatek Devil Trigger, którego nie będzie można nabyć w żaden inny sposób.

W chwili obecnej w grę wchodzi podstawowa wersja gry Devil May Cry™: The Bloody Palace oraz trzy solidne rozszerzenia. Sama podstawka zawiera kilkadziesiąt szczegółowo wykonanych figurek, mnóstwa kart, znaczników i plansz.

Źródło