Już niedługo zagramy w Straszydła!

Gotowe do wysyłki egzemplarze zjawiskowej gry karcianej, o której pisaliśmy wielokrotnie na łamach naszego serwisu, dotarły bezpiecznie do autorów. Wkrótce trafią w ręce fanów.

Podobno sukces udanej kampanii powinno się mierzyć nie sumą uzbieranych pieniędzy, ale sprawnością producentów w dotrzymaniu celów i terminów. Jest w tym przekonaniu sporo racji, jednak jeżeli dana gra zwyczajnie nie jest interesująca, to nawet największe starania nie zapewnią jej sukcesu.

Straszydła mają zupełnie inną historię. Duet polskich twórców podbił serca graczy już w trakcie zbiórki (osiągnięto ponad 250% zakładanego celu) innowacyjnym pomysłem, intrygującym stylem artystycznym, ciekawą mechaniką i niepowtarzalnym klimatem.

Pomimo ogromu prac, autorzy gry wywiązali się wzorowo. Proces produkcji został już zakończony. Obecnie Straszydła szykują się już w podróż do swoich właścicieli – w ciągu najbliższych dni powinna się rozpocząć wysyłka do wspierających.

Straszydła dotarły, dziękujemy wam za zaufanie i wiarę w projekt. Niedługo rozpoczynamy wysyłkę. Życzymy wielu ekscytujących rozgrywek. 🔥🤘🔥”

Zdradzimy wam w sekrecie, że jeżeli wszystko dobrze pójdzie, gra może trafić do szerszej dystrybucji, więc jeżeli nie załapaliście się na oryginalną zbiórkę, być może jeszcze będzie szansa na zdobycie własnego pudełka.

Trzymajcie kciuki razem z nami, a na pewno się uda.

Wkrótce na łamach Bandurek pojawi się nasza recenzja! Zaglądajcie często!