Ekskluzywna zawartość i questy dla wspierających Halls of Horror

Zbiórka polskiej gry planszowej ekipy z dawnego iFun4all pomalutku zaczyna kusić coraz większymi atrakcjami. Wspierający już mogą liczyć na ekskluzywną zawartość, a pozostały jeszcze trzy tygodnie.

Halls of Horror, czyli polska gra planszowa inspirowana grą komputerową o tym samym tytule, pomalutku odsłania kolejne karty. Fani, którzy wesprą zbiórkę, już mogą liczyć na ekskluzywną postać i dodatkowe pomieszczenie. Oprócz takich urozmaiceń autorzy przygotowali komplet zadań społecznościowych. Po osiągnięciu kolejnych celów gra wzbogaci się o nowe pomieszczenia, karty i animowane tapety na urządzenia mobilne.

Podstawowa wersja Halls of Horror i tak ma się czym pochwalić. Mnóstwo kart, figurek, znaczników, plansz pomieszczeń, a także, a może przede wszystkim, intrygujący, mroczny klimat i ciekawą rozgrywkę. Gracze wcielają się w uwięzionych w tajemniczej posiadłości przypadkowych ludzi. Aby się z niej wydostać będą musieli posunąć się do najgorszego… o ile uda im się przetrwać do momentu, w którym nie będą mieli innego wyjścia.

W chwili obecnej gracze sfinansowali projekt niemal w trzeciej części. Do końca kampanii pozostały jeszcze trzy tygodnie.

Źródło

Hengal - Polskie wydawnictwo gier fabularnych

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj także
Polskie torby i plecaki szturmują Kickstarter