Dark Rituals: Malleus Maleficarum rozbija bank

Zbiórka Dark Rituals: Malleus Maleficarum na Kickstarterze dopiero ruszyła, a już zebrano prawie czterokrotność wymaganej kwoty. Fani nie szczędzą grosza, a producenci dodatkowej zawartości dla wspierających.

Ta zbiórka toczy się w iście zawrotnym tempie. Zebrano już prawie 200 tysięcy dolarów. Wymagano jedynie 50 tys. Odblokowane zostały już prawie wszystkie planowane kamienie milowe, co oznacza mnóstwo dodatkowej zawartości. Osoby, które zdecydują się na wsparcie projektu w ciągu pierwszych dwóch dób, czyli przez jeszcze około 32 godzin, otrzymają dodatkowo ekskluzywnego bohatera. Oferta tyczy nawet najmniejszego pakietu. Ten najdroższy obejmuje podstawową wersję gry, dodatkowego bohatera, wszystkie odblokowane bonusy oraz ekskluzywny dodatek, którego nie będzie można zdobyć poza tą zbiórką. Warto wspomnieć, że w podstawce znajdują się 44 szczegółowe figurki oraz dziesiątki kart, znaczników i sześć dwustronnych plansz. To gratka dla kolekcjonerów i fanów najrzadszych gier. Taki zestaw to koszt około 145 $.

W ogólnym założeniu Dark Rituals: Malleus Maleficarum to niesymetryczna gra figurkowa dla 1-4 graczy. Mroczna fabula gry dotyczy przenikania się wymiarów i przybycia do naszego świata sługusów ciemności. Ci źli mają za zadanie odprawić tytułowy rytuał, który sprawdzi na Ziemię ostateczne zło. Jest też grupa bohaterów, którzy pomimo niewielkich szans na sukces podejmują się desperackiej próby powstrzymania nieuchronnej tragedii.

Przewidziano kilka wersji językowych gry, jednak na nasze nieszczęście języka polskiego nie uwzględniono.

Link do zbiórki znajduje się w komentarzu poniżej tego posta.

Czytaj także
Sun World – Epickie Przygody oraz Eksploracja