Champions of Nexum uruchamia Draft w tym tygodniu

Wszyscy zainteresowani grą mogą już zaczynać się już powoli rozgrzewać. W tym tygodniu na Kickstarterze ruszy Draft Champions of Nexum poprzedzający właściwą kampanię.

Intrygujący projekt polskiej ekipy pasjonatów i projektantów gier planszowych zbiera siły, by już niebawem ruszyć na podbój platformy Kickstarter. Marek Zamojski, Tomasz Kalisz i Bartłomiej Hebda to twórcy innowacyjnej planszówki inspirowanej sieciowymi grami MOBA. Doskonalony przez wiele lat projekt powstaje we współpracy z mnóstwem ludzi,  w tym także profesjonalnymi zawodnikami e-sportowymi. Champions of Nexum będzie pierwszą polską grą tego typu w historii.

Champions of Nexum to produkcja stworzona z myślą o dwóch maksymalnie trzyosobowych drużynach graczy. Takie załogi rywalizują między sobą na dużej, kolorowej planszy na zasadach dobrze znanych z gier komputerowych, takich jak DOTA, Smite czy League of Legends. Mamy tutaj wieże, miniony, dżunglę, bohaterów, a także bazy, których zniszczenie oznacza koniec gry. To wszystko zostało zrealizowane w formie kart, figurek, kości i znaczników. Zabawa jest urozmaicona klasycznym dla gier komputerowych humorem oraz nawiązaniami do kultury popularnej.

Więcej o samej grze można przeczytać tutaj.

Niedawno padła informacja o tym, że Champions of Nexum doczeka się różnych wersji językowych, w tym polskiej. Tym bardziej warto zainteresować się tą produkcją. Dla tych, którzy wesprą zbiórkę w ciągu pierwszej doby przygotowano ekskluzywną postać w prezencie. Aby nie przegapić tego ważnego momentu, warto zarejestrować swój adres mailowy na stronie gry, aby uzyskać w odpowiednim czasie informację z pierwszej ręki.

Hengal - Polskie wydawnictwo gier fabularnych

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj także
Ekskluzywna zawartość i questy dla wspierających Halls of Horror