Będzie polska wersja Halls of Horror

Dobre wieści z frontu kampanii planszowego horroru od polskiego studia Draw Distance. Jeżeli kampania się powiedzie, możemy liczyć na polską wersję językową gry Halls of Horror.

Autorzy Halls of Horror ogłosili na stronie zbiórki swojego dzieła o tym, że gra będzie dostępna w całości po polsku. Możemy więc liczyć między innymi na klimatyczne opisy bohaterów, przedmiotów, kart, a także instrukcji w naszym języku. Cena naszego wydania jest dokładnie taka sama jak oryginalna.

Będziemy mogli więc bawić się po swojemu w tym planszowym horrorze, w którym każdy krok może kosztować życie. Jednocześnie osiągnięcie wygranej będzie wymagało ostatecznego poświęcenia i ubrudzenia sobie rąk krwią niewinnych. Nie będzie lekko.

Dodatkowo padła informacja o rozpoczęciu negocjacji ze sklepami, które mogłyby być zainteresowane dystrybucją gry. Autorzy nie przejmują się spokojnym tempem zbiórki i wciąż pracują nad kolejnymi krokami realizacji tego projektu.

Do końca kampanii pozostały jeszcze ponad dwa tygodnie. Do tej pory udało się zebrać niemal jedną trzecią podstawowego celu, który ustawiono dosyć wysoko – na 45 tysięcy dolarów.

Źródło

Hengal - Polskie wydawnictwo gier fabularnych

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj także
Planszowy horror balansujący na granicy szaleństwa – Gates of Delirium