Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 – pierwsze spojrzenie na Klan Królów

Arcykapłani, imperatorzy, bankierzy – przedstawiciele frakcji Venture to nieśmiertelni, w których żyłach płynie błękitna krew…

Klan Venture jest najbardziej majestatyczną ze wszystkich wampirzych frakcji. Członkowie Klanu Królów od wieków dążą do dominacji w każdej z możliwych dziedzin. Władza sama w sobie jest główną podnietą ich mrocznych egzystencji. Podobno żądza władzy w niektórych przypadkach przewyższa nawet pragnienie krwi.

Dostojność, wdzięk i sztuka manipulacji doprowadzona do perfekcji zapewnia wiele profitów. Dodatkowe umiejętności oparte na dwóch dyscyplinach zapewnią kontrolę nad przeciwnikami oraz czasową odporność na ataki. Podszepty takiego wampira mogą zmusić ofiarę do przemieszczania się, korzystania z przedmiotów, a nawet atakowania innych postaci bez słowa sprzeciwu.

Klan Królów to frakcja idealna dla klasycznych wampirów. Gdyby hrabia Drakula był jednym z bohaterów gry, z pewnością należałby do tej kasty. Takie persony samą swoją obecnością wzbudzają podziw, strach i szacunek.

Źródło

Hengal - Polskie wydawnictwo gier fabularnych

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj także
Keanu Reeves twarzą polskiej gry Cyberpunk 2077