Dużo dobrych wieści z frontu kampanii Ravehard

Dzięki zaangażowaniu fanów udało się odblokować kolejny cel społecznościowy trwającej właśnie zbiórki Ravehard. Dodatkowo autorzy Ravehard udostępnili za darmo prototyp gry do samodzielnego wydruku.

Z tym, że dwuosobowy tryb rozgrywki w Ravehard ma sens, można długo polemizować. Wszak zabawa opiera się na wytypowaniu mordercy spośród rywali, a gdy jest tylko jeden, wybór jest niewielki. Bez względu na to, fani przyłożyli się do realizacji takiej możliwości w grze, udostępniając wskazany post wśród swoich znajomych na FB.

Autorzy Ravehard przygotowali też czarno-biały prototyp gry do wydruku, aby każdy mógł przetestować grę przed wsparciem kampanii. Taki wydruk ma bardzo prostą formę i ograniczoną zawartość, ale w zupełności wystarczy, żeby zapoznać się z mechaniką zabawy.

Lajwowa ekipa Ravehard

Ci, którzy chcą zobaczyć w akcji gotową grę, powinni zaglądać na fanpage Ravehard, gdzie są publikowane transmisje z rozgrywką prezentowaną przez jej twórców. Ta polska imprezowa karcianka, być może wbrew pozorom, może wciągnąć na długie godziny. Sprawdźcie sami.

Źródło