Wakacje!

Nadszedł czas ostatniej planowanej przerwy na naszej stronie.

Drogi czytelniku!

Bandurki dały nogę z naszego lasu. Nie ma komu pilnować kronik. W związku z tym nie pozostaje mi nic innego, jak udać się na zasłużony odpoczynek i oczekiwać powrotu tych wrednych…. wspaniałych stworzeń.

Duch Kroniki

To już ostatnia tak długa planowana przerwa w działaniu naszej strony. Bandurki będą dostępne w sieci. Każdy może spokojnie odwiedzać stronę. Nasze wakacje będą polegały na braku publikacji przez jakiś czas. Stronę czekają kolejne aktualizacje, będzie sporo nowości i usprawnień. Wdrożenie nowych pomysłów będzie wymagało kolejnego nakładu pracy, więc korzystając z okazji, planujemy skupić się na tym aspekcie. Bardzo możliwe, że uda nam się przynajmniej wyrywkowo aktualizować kalendarz. W najbliższym czasie jednak nie należy spodziewać się nowych postów, artykułów czy galerii.

Moment na taką przerwę nie jest najlepszy, bo sporo się dzieje. Wystarczy wspomnieć chociażby gorącą zbiórkę Zerywii czy premierę Wybrańców do Słowian. Niestety, ale na wybór terminu nie mamy wpływu. Sprawy prywatne w połączeniu ze sprawami służbowymi nie pozostawiły nam żadnego wyboru.

Nie zamierzamy się poddawać. Będziemy starali się w wolnej chwili podrasować portal od strony technicznej. Pomysłów jest co nie miara, także i na nowe formy publikacji. Po tej przerwie, jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, będziemy mogli skupić w stu procentach na publikacjach. Można będzie uznać, że strona przejdzie wtedy już do ostatniego etapu przed oficjalną premierą. Już mamy praktycznie wszystko, czego nam na stronie potrzeba, ale być może jeszcze znajdzie się coś interesującego.

Jedno jest pewne: Bandurki podobają się i wam i nam. Będziemy o nie walczyć i je rozwijać. Jeżeli nie chcecie przegapić dnia, w którym wrócimy z publikacjami, możecie uruchomić opcję powiadomień z naszej strony. Wystarczy dodać komentarz pod dowolnym postem, zaznaczając przy tym ” Powiadom mnie o nowych wpisach przez email”.

Niedawno zmieniliśmy też e-mail kontakty. Gdybyście mieli jakieś pomysły, sugestie lub propozycje – walcie do nas śmiało przez formularz kontaktowy albo bezpośrednio na adres poczty elektronicznej: info@bandurki.pl. Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy na strony: Współpraca i Partnerzy.

Wracamy niebawem, bądźcie z nami!

Hengal - Polskie wydawnictwo gier fabularnych
  1. Pomalutku przymierzamy się do powrotu. W międzyczasie odchudziliśmy witrynę o jakieś 25%. Planujemy jeszcze nieco ją dopieścić, ale już się zbieramy. :)

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *