Polskie torby i plecaki szturmują Kickstarter

Polskie wydawnictwo Czacha Games wraz z również rodzimym producentem akcesoriów do gier planszowych WarBox wystartowało z kampanią na Kickstarterze. Zbiórka ruszyła wczoraj, a już niewiele brakuje do osiągnięcia złożonego celu.

Jeżeli jesteś graczem, który wciąż poluje na wymarzony plecak lub torbę, która pomieści Twoje ulubione gry lub grę z wszystkimi dodatkami i akcesoriami, to być zainteresuje Cię propozycja naszych rodaków. W trakcie uruchomionej wczoraj kampanii możesz nabyć taki wyjątkowy gadżet, wesprzeć polskich producentów, a dodatkowo przyczynić się do odblokowania dodatkowych celów zbiórki.

Autorzy przygotowali pięć różnych wariantów plecaków i toreb w trzech różnych wersjach kolorystycznych. Najważniejsza ma być jednak jakość, która zadowoli nawet najbardziej niezdar… wymagających klientów. Kolejną zaletą WarBox Board Game Bags są ich gabaryty. Torba w wersji XXL ma pomieścić nawet te najtrudniejsze w transporcie gry, takie jak Conan czy Gloomhaven.

Wszystkie torby są wyposażone w wygodne szelki, kieszenie, solidne zamki błyskawiczne i zapinane na rzep uchwyty.

Zbiórka będzie trwać jeszcze przez dwa tygodnie. Jeżeli jej tempo znacznie nie zwolni, wkrótce możemy liczyć na kolejne wersje kolorystyczne, a być może i inne niespodzianki, za sprawą dodatkowych celów.

Źródło

Hengal - Polskie wydawnictwo gier fabularnych

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj także
Dungeons & Dragons vs. Rick and Morty RPG – zapowiada się niezła mieszanka