Na świecie jeszcze, lecz już nie dla świata

Jakiś czas temu zaczęła się niezapowiedziana przerwa w działaniu bandurkowego newsroomu. Zaginął główny trybik naszej newsowej machiny, czyli Duch Kroniki. Zguba właśnie się odnalazła, wprawdzie w nie najlepszej kondycji, ale grunt, że jest już z nami.

Podobno duchy potrafią swobodnie podróżować pomiędzy światami żywych i umarłych. Co za tym idzie, potrafią też zabłądzić (lub twierdzić, że się zgubiły) i zniknąć bez ostrzeżenia. Tak się stało z naszym naczelnym Duchem Kroniki, który bez ostrzeżenia zniknął i równie nagle powrócił. W związku z jego powrotem bandurkowa fabryka newsów ponownie rozpoczyna pracę.

Po każdej przerwie wracamy z nowościami. Tym razem nie jest inaczej. Aby dopełniło się starożytne powiedzenie: „Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”, Bandurki doczekały się technicznych pieszczot. Nowy, czytelniejszy układ treści, atrakcyjne menu, osobne strony dla patronatów medialnych i recenzji wraz z nowymi funkcjami oraz mnóstwo świeżych pomysłów, które będziemy wdrażać stopniowo. Taka rekompensata na razie musi wystarczyć wszystkim, którzy wytrwale nas odwiedzają, czekają i wspierają.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Ekipa Bandurki.pl

Ps. W najbliższym czasie będziemy ogarniać zaległości zarówno w kalendarzu, jak i w newsroomie. Są tematy, o których musimy napisać, a nie mieliśmy okazji wcześniej. Może więc pojawić się kilka newsów niekoniecznie pierwszej świeżości. W ciągu kilku dni wszystko powinno wrócić do normy.

Hengal - Polskie wydawnictwo gier fabularnych

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj także
Ziemia drży – jest oficjalna zapowiedź Baldur’s Gate III