Ładowarka do kości – takiego gadżetu nam brakowało

Dice Charger - finał zbiórki
Release Date
6 Czerwiec 2019

Twórcy wielu różnych odmian kości do gry, w tym fluorescencyjnych, zaproponowali graczom innowacyjny gadżet, ładowarkę do kości w formie klimatycznego kubeczka. Pomysł spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem.

Dice Charger to nowy projekt projektantów z nowojorskiego Q-workshop. Ten innowacyjny gadżet jest odpowiedzią na komentarze fanów, których fluorescencyjne kości przygasały podczas dłuższych sesji. Problem wbrew pozorom może być poważny zwłaszcza, gdy chodzi o nocne sesje atmosferycznych RPG-ów w klimacie cyberpunku lub horroru. Takie kości mogą być wtedy jednym z niewielu źródeł światła, którego brak może poważnie zepsuć zabawę.

Odpowiedzią na tę bolączkę jest Dice Charger, czyli nowoczesny kubeczek do kości. Ukryta w nim elektronika „ładuje” wrzucone do niego przedmioty w ciągu sekund za sprawą światła ultrafioletowego. Oprawiony skórą gadżet korzysta z baterii AA jako głównego źródła zasilania. Żadnych kabli. Wygodniej być nie może.

Dice Charger to nie tylko funkcjonalność, ale i efektowny wygląd

Ładowarka do kości jest dostępna w różnych wersjach podczas zbiórki, która będzie trwała jeszcze trzy tygodnie. Podstawowy cel osiągnięty w ciągu pierwszych 24 godzin, więc teraz pozostało już tylko odblokowywać pozostałe dodatkowe cele. Pozostałe, bo dwa z nich zostały już osiągnięte, a do trzeciego brakuje już naprawdę niewiele. Dice Charger jest kompatybilny z kośćmi dowolnej marki i o dowolnym formacie.

Źródło

Hengal - Polskie wydawnictwo gier fabularnych

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj także
Zapowiedziano Cyberpunk 2077 – Afterlife, czyli cyberpunkową karciankę dla fanów