Eldritch Foundry – figurki Twojego projektu z dostawą do domu

Pomysł generatora postaci, z użyciem którego można zaprojektować własną figurkę, chwycił wyjątkowo dobrze. Podstawowy cel trwającej właśnie kampanii przekroczono już dziesięciokrotnie.

Eldritch Foundry jest odpowiedzią na potrzeby wszystkich graczy mających problem z dobraniem odpowiednich figurek dla swoich postaci. Dzięki stworzonemu na potrzeby tego konceptu kreatorowi postaci gracze będą mogli zaprojektować własną miniaturkę, wybierając odpowiednie parametry, rasę i klasę oraz dobierając wybrany ekwipunek.

Tak stworzeni bohaterowie będą nawet dysponować unikalną fabułą, dzięki udziałowi w projekcie wielu znamienitych pisarzy. Cały proces będzie przypominać proces kreacji postaci w grach komputerowych.

Kluczową kwestią zbiórki jest jednak jakość i szczegółowość figurek. Twórcy zapewniają, że dysponują najlepszą dostępną obecnie technologią druku 3D. To ma zapewniać najwyższą możliwą szczegółowość figurek drukowanych w bardzo wysokiej rozdzielczości. W grę wchodzi nawet woskowanie.

Trwająca właśnie zbiórka na Kickstarterze cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Pomysł wsparło już ponad cztery tysiące osób, a do końca jeszcze daleko. Poprzeczka nie została ustawiona szczególnie wysoko, co nie zmienia faktu, że podstawowy cel przekroczono już dziesięciokrotnie. Odblokowano mnóstwo dodatkowych celów, w tym nowe rasy i settingi, przykładowo steampunk i cyberpunk.

Kampania kończy się 8 czerwca 2019.

Źródło

Hengal - Polskie wydawnictwo gier fabularnych

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj także
Zbiórka Czasu Apokalipsy przesunięta po raz trzeci