Gra planszowa Jagged Alliance wkrótce w polskiej wersji językowej

Ufundowana przed dwoma laty gra planszowa Jagged Alliance już zajęła najlepsze miejscówki na półkach sklepowych i w cyfrowych katalogach dystrybutorów. Jeszcze w tym roku rusza zbiórka na polską wersję językową!

W ubiegłym tygodniu świat obiegła wieść o wydaniu na zachodzie Jagged Alliance – The Board Game. Pierwotnie gra została ufundowana na platformie Kickstarter i powędrowała jedynie do tych, którzy zdecydowali się na wsparcie projektu. Po dwóch latach trafiła do obiegu, by już tym razem na spokojnie dotrzeć do szerszego grona zainteresowanych.

Ci, którzy wolą grę we w pełni spolszczone produkcje, również będą mieli swoją szansę. Na przełom września i października wydawnictwo Underworld Kingdom planuje zbiórkę społecznościową na polską wersję językową gry planszowej Jagged Alliance. Kampania zostanie uruchomiona na platformie wspieram.to. Bardzo możliwe, że w ramach tej akcji pojawią się zupełnie nowe, niedostępne wcześniej elementy w formie dodatkowych celów.

Jagged Alliance to legendarna gra komputerowa, w której gracze kierują losami grupy najemników. Podczas wykonywania coraz trudniejszych misji najważniejsza jest odpowiednia taktyka i strategiczne myślenie. Turowa rozgrywka zdobyła uznanie graczy już od pierwszej części udanej serii.

Planszowa odsłona tego tytułu bardzo skutecznie idzie tropem oryginału, już zyskując bardzo wysokie oceny graczy. Bogata kooperacyjna rozgrywka dla 1-4 graczy została zaprojektowana z myślą o niekończącej się zabawie i wysokiej regrywalności, więc mówimy o grze, która nie wyląduje w szafie po kilku partiach.

Źródło