Debiut kolekcjonerskiego wydania szachów w wersji Gry o Tron

Game of Thrones Collector’s Chess Set to wyjątkowa gratka dla fanów Gry o Tron. Klimatyczne szachy z artystycznie wykonanymi figurkami i szachownicą od USAopoly już podbijają Stany Zjednoczone.

Rozgrywka, w której stawką są losy całego świata to nie przelewki. Takie właśnie wrażenie robi nowa gra od wydawnictwa USAopoly. To klasyczne szachy z pionkami stylizowanymi na największe armie znane z popularnej serii. Szczegółowo wykonane figurki z żywicy reprezentują dwie potężne armie ścierające się w ostatecznym boju. Po jednej stronie szachownicy możemy spotkać Jona Snowa oraz Daenerys na czele armii obrońców Westeros. Po drugiej mamy Nocnego Króla, lodowego smoka Viseriona, a także Białych Wędrowców. Wiedząc, że od przebiegu tej bitwy zależą losy ludzkości, pewnie nie trudno będzie wczuć się w zabawę.

Pomimo oficjalnego debiutu dostępność gry jest bardzo ograniczona. Prawdopodobnie wkrótce zostaną otwarte nowe kanały dystrybucji, jednak obecnie tak wyjątkowym wydaniem szachów mogą cieszyć się jedynie Amerykanie.

Źródło