Studio Nomad Games ogłasza 29 sierpnia dniem Talismanu

Twórcy cyfrowej odsłony najnowszej edycji kultowego Talismanu zapowiedzieli nadejście wielkiego dnia, w którym zaoferują graczom nie jeden, ale trzy nowe dodatki do gier Talisman: Digital Edition oraz Talisman: Origins.

Jednym brak czasu, innym brak znajomych, a są też i tacy, którzy zwyczajnie pragną świętego spokoju. Takie osoby na pewno łatwiej mogą się odnaleźć w świecie gier cyfrowych niż planszowych. Fani kultowego Talismanu w tym miesiącu doczekają się wielkiego dnia, w którym zadebiutują trzy nowe rozszerzenia do Talisman: Digital Edition i Talisman: Origins.

Twórcy są bardzo tajemniczy w temacie zawartości nowych dodatków. Wiadomo, że pierwszą atrakcją Dnia Talismanu ma być ekskluzywny dla cyfrowej edycji oryginału dodatek The Clockwork Kingdom. W grze mają się pojawić bardzo interesujące karty w klimacie clockpunku. Niedawno ujawniono, że druga paczka zawartości powędruje do gry Talisman: Origins stanowiącej fabularny prequel Talismanu. Będzie to znana i przez niektórych graczy do dziś nie rozpakowana Puszka Pandory. Ostatni tytuł wciąż jednak pozostaje sekretem.

Źródło