Startuje przedsprzedaż polskiej edycji Fate Core System

Na horyzoncie widać bardzo ciekawą propozycję nie tylko dla weteranów RPG-ów. Wydawnictwo Hengal w ten piątek uruchamia przedsprzedaż polskiej edycji Fate Core System na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach.

Starsi gracze na pewno wiedzą czym jest Fate Core, które zaczynało jako FUDGE – jeden z pierwszych otwartych systemów RPG. Podobnie jak w przypadku chociażby Sun World, Fate Core nie ogranicza praktycznie w żaden sposób podczas tworzenia świata gry, przygód czy postaci. System jest na tyle elastyczny, że śmiało można go wykorzystać do odgrywania dowolnego klimatu.

Polska wersja Fate Core System będzie dostępna w bardzo atrakcyjnej cenie. W przedsprzedaży można będzie zakupić ten świetny podręcznik za 39 zł. To praktycznie dwa razy niższa kwota, niż jaką trzeba byłoby wyłożyć podczas zakupu oryginału. Projekt został zrealizowany niekomercyjnie. Za wydanie odpowiadają Poszukiwacze Przygód oraz Twierdza Fantastyki.

Na oficjalną premierę podręcznika poczekamy do września. Tymczasem już od tego piątku będzie można składać zamówienia przedpremierowe w sklepie internetowym wydawnictwa Hengal.