Najważniejsze daty dla polskiego Warhammer Fantasy Roleplay 4 zostały ogłoszone

Wydawnictwo Copernicus Corporation zdradziło fanom najistotniejsze daty związane z premierą czwartej edycji Warhammer Fantasy Roleplay w polskim wydaniu. Przedsprzedaż ruszy latem tego roku, a premiery możemy się spodziewać jesienią.

Release Date
10 Czerwiec 2019
Warhammer Fantasy Roleplay 4 - początek przedsprzedaży

Wydawcy polskiej edycji gry fabularnej Wiedźmin, znanej pod oryginalnym tytułem jako Witcher RPG, przybliżyli na Facebooku najważniejsze daty dla Warhammer Fantasy Roleplay 4 po polsku.

Przedsprzedaż ma zostać uruchomiona dokładnie 10 czerwca i będzie trwać aż do końca szkolnych wakacji, czyli do 31 sierpnia 2019. Oficjalna premiera gry odbędzie się 8-10 listopada podczas festiwalu Falkon w Lublinie.

Nie zdradzono jeszcze dokładnych szczegółów, ale pojawiła się informacja o edycji kolekcjonerskiej, wyjątkowo atrakcyjnym wydaniu. W tym przypadku polska edycja ma wcale nie odstawać za oryginalną.

Tłoczone zdobienia na skórzanej oprawie będą gratką dla fanów, ale to nie wszystko! Złocone krawędzie stron podręcznika oraz trzy skórzane zakładki uprzyjemnią korzystanie z podręcznika każdemu Mistrzowi Gry. Wisienką na torcie jest zastosowanie techniki szycia stron zamiast klejenia.

Całość ma prezentować się majestatycznie i klimatycznie, a więc w tym wypadku doskonale.

Tak wygląda skórzana oprawa edycji kolekcjonerskiej gry

Źródło