Fallout Wasteland Warfare RPG już w sprzedaży

Fabularne rozszerzenie do figurkowej gry bitewnej Fallout Wasteland Warfare od wydawnictwa Modiphius trafiło do dystrybucji w fizycznej, drukowanej formie.

Zapowiadane w marcu rozszerzenie do bitewniaka z postapokaliptycznego świata Fallouta już jest dostępne w sprzedaży w formie podręczników. Wciąż można je także zakupić w cyfrowym formacie PDF. Ten dodatek to w rzeczywistości całkiem samodzielna produkcja, która nie wymaga od graczy zakupu oryginalnego Fallout Wasteland Warfare. Pożyczone na potrzeby rozgrywki elementy z podstawki można wydrukować za pomocą udostępnianych przez wydawcę szablonów.

Zapuść się do opuszczonych krypt, zniszczonych miast, dziwnych placówek i przedwojennych baz wojskowych. Staw czoła Super Mutantom, Raiderom, Ocalałym, Mieszkańcom Krypt, Bractwu Stali, Instytutowi, Enklawie i wielu innym! Będziesz włóczyć się po pustkowiach czy zabudujesz się i będziesz stać na straży własnej osady?

Wewnątrz podręcznika znajdziemy mnóstwo obszernych opisów, klimatycznych ilustracji, komplet zasad rozgrywki i tworzenia postaci, gotowe przygody, poradnik rozbudowy osad, a także przydatne narzędzia Mistrza Gry.

W grudniu ma pojawić się kompletna, tym razem rzeczywiście samodzielna edycja tej produkcji. Cierpliwi będą mogli zakupić pełen zestaw z wszystkimi elementami, bez konieczności samodzielnego drukowania kart czy kompletowania kości.

Źródło