Zapowiedziano drugą edycję Batman: Gotham City Chronicles

Większość graczy jeszcze nie doczekała się swoich egzemplarzy oryginalnej gry Batman: Gotham City Chronicles, a już zapowiedziano kolejną edycję i kolejną zbiórkę.

Niezwykłe obwieszczenie zaskoczyło wielu fanów. Pojawiło się w aktualizacji informacji w ramach zbiórki prowadzonej na poczet ścieżki dźwiękowej gry Claustrophobia 1643. Nie zdradzono żadnych detali. Wydawnictwo Monolith opublikowało jedynie jednoznaczną ilustrację, z której nietrudno wyciągnąć wnioski.

Plakat będący jedyną do tej pory zapowiedzią drugiej edycji gry

Kampania oryginalnej gry Batman: Gotham City Chronicles miała miejsce na początku ubiegłego roku. Fani wsparli projekt kwotą przekraczającą cztery miliony dolarów (na 500 tysięcy wymagane do wydania). Ta produkcja w ogólnym założeniu jest ekskluzywną dla Kickstartera figurkową grą bitewną, w której znalazło się kilkaset figurek bohaterów i złoczyńców. Produkcja jest ekskluzywna, co oznacza, że nigdy nie zostanie wydana poza KS-em. Nie można jej też kupić w żadnym sklepie.

Kolejna edycja, czy raczej kolejny sezon, będzie szansą na nabycie być może podrasowanej wersji oryginalnej gry, być może całkowicie odświeżonej, a może klasycznej, wzbogaconej jedynie o dodatkowe elementy odblokowane podczas kampanii. Wkrótce powinniśmy poznać więcej szczegółów.

Ci, którzy wsparli oryginalną kampanię, powinni otrzymać swoje egzemplarze gry już w kwietniu. Start zbiórki kolejnej edycji zapowiedziano na 4 czerwca 2019 roku.

Źródło

Czytaj także
Ruszyła przedsprzedaż Sea of Thieves Roleplaying Game