Murawa jeszcze nie ostygła, a już zapowiedziano nowe odsłony Blood Bowl!

Obydwie części cyfrowej odsłony kultowej gry Blood Bowl wciąż cieszą się popularnością. Od premiery ostatniej części nie minęły jeszcze cztery lata, a już pojawiła się zapowiedź kolejnej. Co więcej, zapowiedziano także nową edycję klasycznej, stołowej wersji gry!

Pomimo swoich niedoskonałości Blood Bowl II wciąż jest liderem w wśród gier tego typu, do dziś w zasadzie bezkonkurencyjnym, nie licząc Mutant Football League i kilku innych tytułów. Masa dodatkowej zawartości, nowych drużyn, zasad i trybów do dziś bawi graczy na całym świecie, jednak wielu z nich już zaczyna odczuwać potrzebę spróbowania czegoś nowego.

My oczywiście zachęcamy do spróbowania swoich sił w klasycznej, figurkowej wersji gry, która zapewnia zupełnie inne wrażenia. Studio Cyanide zachęca jednak fanów rozrywki elektronicznej do uzbrojenia się w cierpliwość. Niebawem ma się bowiem pojawić kolejna część gry wideo o krwawym sporcie fantasycznych ras. Co więcej, jej premiera będzie związana z debiutem nowej edycji klasycznego Blood Bowl!

Nowe gry mają zadebiutować w 2020 roku. Poza tym szczegółów nie zdradzono w zasadzie żadnych. Więcej informacji ma się pojawić w ciągu najbliższych miesięcy.

Źródło

Hengal - Polskie wydawnictwo gier fabularnych

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj także
Nadciąga druga edycja Zombicide