Champions of Nexum otrzyma polskie wydanie

Dobre wieści dla wszystkich fanów komputerowych gier MOBA. Polska gra planszowa inspirowana właśnie tym gatunkiem, zostanie wydana także po polsku.

Wiadomo, że sukces zbiórek na Kickstarterze i innych tego typu platformach zależy od zaangażowania społeczności. Polska ekipa zrobiła śmiały krok, decydując się właśnie na anglojęzyczny Kickstarter, co postawiło pod znakiem zapytania polską wersję Champions of Nexum. Mimo, że gra pierwotnie została napisana w naszym ojczystym języku, na potrzeby tej kampanii została przetłumaczona na język angielski. Na Facebooku opublikowano jednak oficjalną informację o tym, że gra ukaże nie w jednej, a w czterech wersjach: angielskiej, polskiej, niemieckiej i francuskiej.

Zbiórka ruszy już wkrótce, jednak nie wiadomo dokładnie kiedy. Każdy, kto jest zainteresowany, może zarejestrować się na stronie www Champions of Nexum, by otrzymać maila informującego o starcie kampanii. Ci, którzy wesprą ten projekt w ciągu pierwszych 48 godzin, otrzymają za darmo dodatkową postać do gry.

O tym, czym jest Champions of Nexum, przeczytasz tutaj oraz na oficjalnej stronie gry.

Hengal - Polskie wydawnictwo gier fabularnych

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj także
Ekskluzywna zawartość i questy dla wspierających Halls of Horror