Bandurki wracają do gry!

Po małej przerwie bandurki.pl stanęły na nogi, do tego w lżejszej, odświeżonej formie. Niestety, ale nie obeszło się bez ofiar. Nie udało się odzyskać dotychczasowych postów  z uszkodzonej bazy danych. Co prawda było ich niewiele, więc trzymanie się zasady „niepłakania nad rozlanym mlekiem” jest jak najbardziej na miejscu.

Proces przebiegł podobnie do tego, w jaki sposób gry MMORPG opuszczają fazy testów, czego następstwem jest wyczyszczenie dotychczasowych postępów graczy. Możemy więc uznać, że Bandurki oficjalnie zakończyły wstępne testy i znajdują się teraz na etapie zamkniętej bety z darmowym wczesnym dostępem. Kolejny wipe nie jest planowany, więc możemy przyjąć dzisiejszy dzień za datę oficjalnej premiery strony.

Bandurki nieco zmieniły formę, są teraz dużo lżejsze, więc powinny być także przyjemniejsze w odbiorze. Poza tym wciąż w centrum uwagi pozostają newsy, recenzje, kalendarz imprez oraz wszystko, co związane z grami fabularnymi, fantastyką i rozrywką w jak najbardziej tradycyjnej postaci. W świecie, w którym króluje cyfrowa rozrywka, wciąż jest za mało tych, którzy doceniają klasyczne gry fabularne, planszowe, bitewne, figurkowe, promują LARP-y i Cosplay, czyli wszystko to, co pozwala rozwijać się wyobraźni. Jednakowoż, wieści o grach komputerowych, konsolowych, a nawet mobilnych również mogą się pojawiać (sporadycznie).

Na celownik będą brane tylko najciekawsze tytuły skierowane głównie do dorosłych odbiorców, aczkolwiek wyjątki od tej reguły są niewykluczone. Czytelnicy bez rejestrowania się mogą zamieszczać komentarze, oznaczać posty jako ulubione lub oceniać recenzowane gry na podstawie własnych kryteriów.

Pozdrawiam serdecznie Grega Rutkowskiego, czyli artystę, który zgodził się wspomóc Bandurki już na samym wstępie oraz wydawnictwo Hengal, które również zgodziło się na współpracę i jako pierwsze w historii zostało objęte bandurkowym patronatem medialnym!

Duch Kroniki

Czytaj także
Trudvang Legends – fabularna gra planszowa w klimacie nordyckiej mitologii